8. schůze, 40. hlasování, 14. ledna 1999, 10:36
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 81 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 51 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 60 Nepřihlášen: 3)
- N Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 7)
- A Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 5)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 140 Nepřihlášen: 11)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 160 Nepřihlášen: 5)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 6 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 7 | 7 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 5 | 5 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 6 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 6 | 10 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 14 | 11 | 0 | 0 |
Severomoravský | 38 | 17 | 16 | 5 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 65 | 51 | 3 | 0 |