8. schůze, 115. hlasování, 15. ledna 1999, 14:12
Vl.náv.zákona o státním rozpočtu - rok 1999
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 197 | Je třeba: 99
A Ano: 16 | N Ne: 143 | 0 Nepřihlášen: 3 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 18Z Zdržel se: 4)
- Z Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 15Z Zdržel se: 6)
- N Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 19Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 18Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Lux
- N Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 11Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 280 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 23Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 18 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 15 | 0 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 11 | 2 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 19 | 0 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 18 | 0 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 11 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 28 | 1 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 23 | 0 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 16 | 143 | 3 | 38 | 0 |