9. schůze, 18. hlasování, 3. února 1999, 10:53
návrh zákona o mimosoudních rehabilitacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 27 | N Ne: 94 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- N Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 220 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 200 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 9 | 4 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 8 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 8 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 8 | 1 | 9 | 0 |
Východočeský | 25 | 2 | 12 | 6 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 7 | 22 | 1 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 20 | 3 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 94 | 20 | 59 | 0 |