9. schůze, 31. hlasování, 3. února 1999, 15:45
Náv. zákona o zák. poj. odpovědnosti zam.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 117 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- 0 Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 25N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 4 | 6 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 21 | 9 | 2 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 25 | 6 | 2 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 117 | 31 | 21 | 31 | 0 |