9. schůze, 42. hlasování, 4. února 1999, 09:41
Odpovědi na písemné interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 20 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 81 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- Z Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- 0 Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 160 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 170 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- 0 Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 3 | 12 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 7 | 10 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 5 | 10 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 2 | 8 | 10 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 7 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 16 | 15 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 3 | 17 | 14 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 69 | 81 | 30 | 0 |