9. schůze, 50. hlasování, 4. února 1999, 15:26
návrh zákona o hornické činnosti
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 182 | Je třeba: 92
A Ano: 103 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 18 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Petr Bendl
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- N Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- Z František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 5 | 2 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 19 | 5 | 7 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 19 | 8 | 2 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 103 | 32 | 18 | 47 | 0 |