9. schůze, 67. hlasování, 5. února 1999, 13:10
dohoda mezi ČR a KLDR o podpoře
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 39 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 88 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- N Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- 0 František Španbauer
- N Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- Z František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 13)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- 0 Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- Z František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 5 | 11 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 1 | 11 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 3 | 5 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 1 | 7 | 9 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 4 | 13 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 3 | 6 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 6 | 19 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 3 | 16 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 39 | 26 | 88 | 47 | 0 |