9. schůze, 161. hlasování, 10. února 1999, 16:25
zákon o svobodě informací
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 43 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 11 | Z Zdržel se: 80 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- N Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- Z Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 20)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 16)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 7 | 2 | 10 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 6 | 2 | 10 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 11 | 1 | 8 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 12 | 2 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 8 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 9 | 1 | 20 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 9 | 1 | 16 | 0 |
Celkem | 200 | 43 | 66 | 11 | 80 | 0 |