9. schůze, 197. hlasování, 10. února 1999, 17:07
zákon o svobodě informací
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 101 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 23 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- 0 Ivan David
- N Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- Z František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 140 Nepřihlášen: 2)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 8 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 6 | 3 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 15 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 19 | 14 | 5 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 22 | 14 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 63 | 23 | 13 | 0 |