9. schůze, 202. hlasování, 10. února 1999, 17:17
Usnesení posl.sněmovny ke zprávě
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 114 | Je třeba: 58
A Ano: 62 | N Ne: 34 | 0 Nepřihlášen: 86 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- 0 Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 11)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- 0 František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- A Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- 0 Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- Z František Brožík
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 6)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 50 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 3 | 12 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 2 | 11 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 4 | 5 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 2 | 11 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 7 | 11 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 3 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 8 | 14 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 15 | 5 | 17 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 34 | 86 | 18 | 0 |