10. schůze, 282. hlasování, 2. dubna 1999, 11:56
vyslovení souhlasu s Evr. soc. chartou
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 134 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 12N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 28N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 15 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 12 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 17 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 12 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 28 | 5 | 1 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 21 | 7 | 6 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 134 | 24 | 14 | 28 | 0 |