10. schůze, 288. hlasování, 2. dubna 1999, 14:44
Změna ve složení správní rady VZP
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 122 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 12Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 25N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 16 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 10 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 16 | 0 | 2 | 7 | 0 |
Západočeský | 15 | 12 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 25 | 1 | 3 | 11 | 0 |
Severomoravský | 38 | 17 | 0 | 13 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 122 | 2 | 29 | 47 | 0 |