10. schůze, 289. hlasování, 2. dubna 1999, 14:44
Změna ve složení správní rady VZP
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 7 | N Ne: 92 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- N Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- Z Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 200 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 14)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 14)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 10 | 2 | 11 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 12 | 4 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 6 | 2 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 11 | 3 | 8 | 0 |
Východočeský | 25 | 2 | 15 | 3 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 7 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 20 | 3 | 14 | 0 |
Severomoravský | 38 | 0 | 11 | 13 | 14 | 0 |
Celkem | 200 | 7 | 92 | 30 | 71 | 0 |