13. schůze, 43. hlasování, 13. května 1999, 15:55
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 41 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 53 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- N Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- 0 František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 160 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- 0 Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 190 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 7 | 8 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 5 | 9 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 4 | 5 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 12 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 11 | 8 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 7 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 16 | 9 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 19 | 6 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 81 | 53 | 25 | 0 |