13. schůze, 80. hlasování, 18. května 1999, 15:20
Návrh zákona o spotř. daních, DPH a lihu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 182 | Je třeba: 92
A Ano: 115 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 18 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 11N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 11 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 23 | 5 | 6 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 16 | 13 | 1 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 115 | 33 | 18 | 34 | 0 |