13. schůze, 175. hlasování, 21. května 1999, 11:49
Návrh o podm. účasti v 5.Rámc.programu ES
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 134 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 12Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 260 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 260 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 0 | 2 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 12 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 17 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 15 | 1 | 3 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 11 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 26 | 0 | 3 | 11 | 0 |
Severomoravský | 38 | 26 | 0 | 5 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 134 | 1 | 20 | 45 | 0 |