13. schůze, 181. hlasování, 21. května 1999, 11:59
Volba dalších členů delegací PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 22 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 16 | Z Zdržel se: 136 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 20)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 17)
- Z Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 11)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 12)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 29)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 22)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 1 | 1 | 20 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 1 | 3 | 17 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 2 | 0 | 11 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 3 | 3 | 9 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 4 | 2 | 16 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 2 | 0 | 12 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 5 | 3 | 29 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 8 | 4 | 22 | 0 |
Celkem | 200 | 22 | 26 | 16 | 136 | 0 |