13. schůze, 183. hlasování, 21. května 1999, 12:03
Volba dalších členů delegací PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 50 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 17 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 11 | 1 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 9 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 4 | 0 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 7 | 3 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 11 | 2 | 7 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 14 | 4 | 12 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 16 | 4 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 78 | 17 | 55 | 0 |