13. schůze, 186. hlasování, 21. května 1999, 12:06
Volba dalších členů delegací PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 84 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 16 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 10 | 1 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 8 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 5 | 3 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 11 | 2 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 18 | 12 | 3 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 13 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 84 | 65 | 16 | 35 | 0 |