13. schůze, 188. hlasování, 21. května 1999, 12:08
Volba dalších členů delegací PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 59 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 17 | Z Zdržel se: 89 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14)
- A Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 18)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- Z František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 1 | 1 | 14 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 4 | 3 | 10 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 2 | 0 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 5 | 3 | 9 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 3 | 3 | 13 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 3 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 8 | 3 | 18 | 0 |
Severomoravský | 38 | 14 | 9 | 4 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 35 | 17 | 89 | 0 |