13. schůze, 192. hlasování, 21. května 1999, 14:18
Návrh zákona o spotřebních daních, DPH, lihuu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 23 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 135 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 18)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 15)
- Z Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 11)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 14)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 27)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 26)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- A Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 1 | 2 | 18 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 3 | 3 | 15 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 2 | 0 | 11 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 2 | 2 | 14 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 5 | 3 | 14 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 3 | 0 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 6 | 3 | 27 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 5 | 2 | 26 | 0 |
Celkem | 200 | 23 | 27 | 15 | 135 | 0 |