13. schůze, 273. hlasování, 2. června 1999, 11:14
Návrh zákona o evidelci silničních vozidel
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 65 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Lux
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 140 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- Z Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 7 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 8 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 5 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 6 | 3 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 12 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 13 | 14 | 7 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 13 | 8 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 69 | 38 | 28 | 0 |