13. schůze, 319. hlasování, 2. června 1999, 15:04
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 38 | N Ne: 103 | 0 Nepřihlášen: 39 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- N Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- N Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 250 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 210 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 6 | 7 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 10 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 8 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 15 | 4 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 10 | 7 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 9 | 25 | 5 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 21 | 8 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 38 | 103 | 39 | 20 | 0 |