13. schůze, 536. hlasování, 3. června 1999, 11:06
Návrh zákona o veterinární péči
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 112 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- N Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- 0 Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 2 | 5 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 17 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 24 | 8 | 4 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 21 | 6 | 7 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 112 | 36 | 26 | 26 | 0 |