13. schůze, 655. hlasování, 9. června 1999, 10:40
Zdravotně pojistný plán VZP ČR 1999
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 64 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- N Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- Z Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 180 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 5 | 7 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 10 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 7 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 8 | 3 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 12 | 3 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 6 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 16 | 15 | 3 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 10 | 18 | 5 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 64 | 81 | 25 | 30 | 0 |