17. schůze, 86. hlasování, 15. října 1999, 09:07
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 17 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 88 | Z Zdržel se: 90 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 11)
- A Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 8)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 13)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- Z František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 12)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- 0 Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 16)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 21Z Zdržel se: 13)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 0 | 11 | 11 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 0 | 10 | 8 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 0 | 8 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 1 | 7 | 13 | 0 |
Východočeský | 25 | 1 | 0 | 12 | 12 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 0 | 3 | 11 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 5 | 3 | 16 | 16 | 0 |
Severomoravský | 38 | 3 | 1 | 21 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 17 | 5 | 88 | 90 | 0 |