17. schůze, 164. hlasování, 20. října 1999, 18:43
Návrh novely zák. o všeob. zdr. pojištění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 105 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 15)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 25N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 0 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 2 | 9 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 16 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 16 | 5 | 4 | 15 | 0 |
Severomoravský | 38 | 25 | 6 | 5 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 105 | 22 | 37 | 36 | 0 |