17. schůze, 165. hlasování, 20. října 1999, 19:53
Návrh novely zákona o VZP ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 13 | N Ne: 115 | 0 Nepřihlášen: 32 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- Z Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 170 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 250 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- Z Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 220 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 12 | 5 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 13 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 4 | 3 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 11 | 5 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 1 | 17 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 0 | 11 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 25 | 4 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 22 | 4 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 13 | 115 | 32 | 40 | 0 |