17. schůze, 568. hlasování, 4. listopadu 1999, 17:06
odpovědi na pís.interpel.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 78 | Je třeba: 40
A Ano: 16 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 122 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- 0 Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 14)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- 0 František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 12)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 25Z Zdržel se: 3)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- 0 Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 3 | 15 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 3 | 17 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 5 | 8 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 6 | 14 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 5 | 14 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 2 | 12 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 1 | 11 | 25 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 3 | 13 | 17 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 16 | 48 | 122 | 14 | 0 |