18. schůze, 12. hlasování, 9. listopadu 1999, 14:56
Návrh zákona o veř. zdrav. pojištění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 125 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 31 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- 0 František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 25N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 26N Ne: 80 Nepřihlášen: 4)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- 0 Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 16 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 17 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 25 | 6 | 4 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 26 | 8 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 125 | 23 | 31 | 21 | 0 |