17. schůze, 879. hlasování, 11. listopadu 1999, 12:20
Vládní návrh zák. o veř. zakázek
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 19 | N Ne: 119 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 300 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 220 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- 0 Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 10 | 8 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 15 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 8 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 12 | 3 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 15 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 2 | 30 | 4 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 22 | 5 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 19 | 119 | 30 | 32 | 0 |