19. schůze, 2. hlasování, 30. listopadu 1999, 14:17
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 93 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 16 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Bendl
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 7 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 10 | 1 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 18 | 15 | 4 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 19 | 9 | 4 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 93 | 67 | 16 | 24 | 0 |