19. schůze, 346. hlasování, 9. prosince 1999, 15:12
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 71 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 58 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- Z Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15)
- Z Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 4 | 6 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 2 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 7 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 6 | 3 | 9 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 16 | 12 | 2 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 11 | 10 | 2 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 46 | 25 | 58 | 0 |