19. schůze, 388. hlasování, 10. prosince 1999, 15:14
Vládní návrh zákona o návykových látkách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 68 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 55 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 7)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 160 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 90 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 1)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 9 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 3 | 7 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 7 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 16 | 10 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 9 | 16 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 68 | 59 | 55 | 18 | 0 |