19. schůze, 393. hlasování, 21. prosince 1999, 14:57
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 67 | N Ne: 45 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 11)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 10)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- 0 Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 5 | 2 | 11 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 4 | 2 | 10 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 4 | 3 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 8 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 8 | 6 | 11 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 8 | 8 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 67 | 45 | 27 | 61 | 0 |