19. schůze, 399. hlasování, 21. prosince 1999, 15:11
Zákon o spotřebních daních
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 90 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 22 | Z Zdržel se: 75 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- A Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 9)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- Z František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 18)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 12)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- 0 Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 1 | 2 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 0 | 2 | 9 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 2 | 0 | 9 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 2 | 2 | 8 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 14 | 2 | 6 | 18 | 0 |
Severomoravský | 38 | 16 | 4 | 6 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 13 | 22 | 75 | 0 |