21. schůze, 82. hlasování, 21. ledna 2000, 10:05
Návrh zák. o podpoře regionál. rozvoje - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 100 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 35 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 200 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 230 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 0 | 7 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 0 | 5 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 0 | 6 | 8 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 20 | 0 | 6 | 14 | 0 |
Severomoravský | 38 | 23 | 0 | 4 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 0 | 35 | 65 | 0 |