21. schůze, 86. hlasování, 21. ledna 2000, 10:16
Vládní návrh zákona o krmivech - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 98 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 35 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 230 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 16)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 0 | 7 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 0 | 5 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 0 | 6 | 8 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 23 | 0 | 7 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 15 | 2 | 5 | 16 | 0 |
Celkem | 200 | 98 | 2 | 35 | 65 | 0 |