21. schůze, 170. hlasování, 27. ledna 2000, 09:10
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 48 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 76 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 9)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- 0 Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- Z František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 2 | 11 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 4 | 10 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 3 | 8 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 6 | 8 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 1 | 12 | 9 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 10 | 15 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 10 | 9 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 48 | 42 | 76 | 34 | 0 |