21. schůze, 248. hlasování, 27. ledna 2000, 12:56
Novela zák. o ochraně spotřebitele
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 82 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- Z František Brožík
- N Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 150 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 150 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 7 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 9 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 15 | 9 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 14 | 15 | 7 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 67 | 33 | 18 | 0 |