21. schůze, 314. hlasování, 27. ledna 2000, 15:48
Zák. o ochr. před dovoz. subv. výr.
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 13 | N Ne: 123 | 0 Nepřihlášen: 39 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- 0 Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 8)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 170 Nepřihlášen: 6)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 9Z Zdržel se: 4)
- N Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 220 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 230 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 16 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 12 | 6 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 11 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 13 | 8 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 2 | 17 | 6 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 9 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 22 | 9 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 2 | 23 | 5 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 13 | 123 | 39 | 25 | 0 |