21. schůze, 322. hlasování, 27. ledna 2000, 16:07
Novela zákona o silniční dani
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 74 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 44 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 8)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 9 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 2 | 8 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 10 | 5 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 12 | 10 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 16 | 5 | 9 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 74 | 55 | 44 | 27 | 0 |