21. schůze, 355. hlasování, 27. ledna 2000, 18:56
Návrh zákona o přestupcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 40 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 61 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- Z Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 4)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- Z František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 190 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 150 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 10 | 9 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 10 | 8 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 6 | 4 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 4 | 11 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 9 | 8 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 6 | 19 | 12 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 15 | 9 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 40 | 81 | 61 | 18 | 0 |