21. schůze, 523. hlasování, 28. ledna 2000, 17:00
Návrh novely zákona o konkursu a vyrovnání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 82 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 47 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 80 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 5 | 3 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 5 | 5 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 14 | 8 | 15 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 7 | 15 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 47 | 47 | 24 | 0 |