22. schůze, 42. hlasování, 22. února 2000, 18:53
Novela zákona o převodu majetku obcím
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 102 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 40 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- Z Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- 0 Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 3 | 10 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 10 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 4 | 6 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 16 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 22 | 7 | 4 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 15 | 10 | 7 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 102 | 28 | 40 | 30 | 0 |