22. schůze, 199. hlasování, 2. března 2000, 10:36
Novela zákona o léčivech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 129 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 13 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- A Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 18N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 25N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 27N Ne: 90 Nepřihlášen: 2)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 16 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 15 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 18 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 25 | 10 | 3 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 27 | 9 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 129 | 51 | 13 | 7 | 0 |