22. schůze, 494. hlasování, 3. března 2000, 17:38
Návrh zákona o st. rozpočtu na rok 2000
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 59 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 170 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- 0 Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 8 | 1 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 7 | 1 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 11 | 1 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 11 | 2 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 18 | 2 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 17 | 7 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 82 | 14 | 45 | 0 |