22. schůze, 495. hlasování, 7. března 2000, 18:25
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 64 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 59 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 6)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 110 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 90 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- N Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- 0 Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 10 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 5 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 5 | 7 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 6 | 8 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 14 | 11 | 10 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 9 | 14 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 64 | 56 | 59 | 21 | 0 |