22. schůze, 515. hlasování, 8. března 2000, 12:51
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 90 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 6)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 12 | 3 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 17 | 15 | 3 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 20 | 8 | 6 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 60 | 26 | 24 | 0 |