24. schůze, 40. hlasování, 4. dubna 2000, 17:59
Zákon o ochraně osobních údajů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 88 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 19 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 9 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 4 | 1 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 8 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 18 | 11 | 5 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 19 | 11 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 58 | 19 | 35 | 0 |